Ovocné knedlíky 300g (4ks)

61,00 Kč
S DPH

Tyto knedlíky jsou vyráběny ze šumavské mouky z mlýna Mrskoš v Horažďovicích, která je vždy čerstvě umletá v nejlepší kvalitě. Knedlíky jsou plněny celými jahodami a při rozkrojení na vás čeká nádherná struktura spojení lahodného těsta a kvalitního ovoce. Z dětství si na skvělou chuť knedlíků s jahodou jistě vzpomenete, když ochutnáte ovocné knedlíky se značkou  „Jako od maminky“.  Ruční zpracování a kvalitní suroviny dělají z ovocného jahodového knedlíku dokonalou potravinu.

Složení – pšeničná mouka (lepek), mražené ovoce, sůl, vejce, voda, droždí. Může obsahovat stopy sezamu.

Počet

10002711

Mohlo by vás také zajímat

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme od soboty do ÚTERÝ (do 24.00 hod.). Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy

Mapa rozvozu