Wirelessinfo (www.wirelessinfo.cz) - neziskové sdružení malých a středních podniků a výzkumné sféry, hlavní prioritou je přímá účast koncových uživatelů v oblasti výzkumu a vývoje. Wirelessinfo se podílí na řešení různých evropských výzkumných projektů v oblasti zemědělství, životního prostředí, regionálního rozvoje a cestovního ruchu. V rámci projektu Regionální speciality zajišťuje zpracování, provoz a údržbu celého webového portálu.

 

Šumava produkt s.r.o. - Šumavaprodukt vznikl z potřeby propojení lokálních výrobců a pěstitelů se zákazníky. Pod touto značkou  nabízíme našim zákazníkům pouze kvalitní a poctivé potraviny, vyrobené přímo na farmě. Každý producent se snaží, aby jeho výrobky uspokojily vysoké nároky na kvalitu.  V prodejně Šumavaproduktu mohou zákazníci zakoupit maso a uzeniny, mléčné výrobky, domácí marmelády, sirupy, pivo, ovoce, zeleninu a řadu dalších produktů od lokálních výrobců. Abychom uspokojili co nejširší okruh zákazníků, přicházíme s nabídkou prodeje výrobků prostřednictvím  eshopu. Doufáme, že naše nadšení a kvalita našich dodavatelů dokáží uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Pro Regionální speciality zajišťujeme kompletní provoz eshopu včetně kontaktu se zapojenými farmami a doručení objednávek zákazníkům.

 

Úhlava o.p.s. (www.uhlava.cz) - nestátní nezisková organizace zabývající se vzdělávací, poradenskou a informační činností. Pro Regionální speciality zajišťuje informační servis z regionu, akce, aktuality a kontakt s dalšími subjekty v regionu.