Bramborové knedlíky s uzeným masem 600g (4ks)

125,00 Kč
S DPH

Tyto knedlíky vyrábíme z pečlivě vybíraných odrůd brambor a kvalitního uzeného masa. Příprava surovin, plnění i vaření provádíme dodržováním tradičních postupů, které společně se 100% ruční prací při výrobě, dodává našemu knedlíku exkluzivní chuťové vlastnosti, připomínající společné chvíle u rodinného stolu.

Knedlíky jsou plněny krájenými celými kousky kvalitního uzeného masa a bramborové těsto je připravené a vařené ze surových brambor.

Složení – brambory, uzené maso krájené, hrubá mouka (lepek), krupice pšeničná (lepek), sůl, solamyl (lepek), vejce, voda. Může obsahovat stopy sezamu.

Počet

 

10002712

Mohlo by vás také zajímat

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy, Strakonicko a Přešticko. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme do ÚTERÝ 20.00 hod. Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy