Portál a e-shop, který jste právě navštívili, vznikl ve spolupráci firem Úhlava, o.p.s., Šumavaprodukt s.r.o. a Wirellessinfo. Všechny společnosti se dlouhodobě zabývají problematikou lokálních potravin a rozvojem regionu. Pokud byste o nás chtěli vědět ještě více, podívejte se do patičky webu, kde najdete další podrobnosti.

Naším společným cílem je prostřednictvím tohoto portálu nabídnout zákazníkům především v pošumavském regionu kvalitní a čerstvou produkci od místních farmářů, pekařů, včelařů a dalších výrobců potravin. Řídíme se opravdu heslem z farmy (pole) až na váš stůl. Potraviny pocházejí od prvovýrobců, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, známe je, víme, jak a kde potraviny vznikají. Objednané zboží přivezeme k vám domů přímo my, čímž můžeme zaručit, že i výrobky, které vyžadují chlazení, budou během skladování a dopravy v odpovídajících podmínkách. Vzhledem k tomu, že pozvolna začínáme, rozvozové dny jsou pouze ve čtvrtek a pátek. Nyní zásobujeme především zákazníky ze Sušice a blízkého okolí, v brzké době přibyde i Klatovsko. Sortiment budeme postupně rozšiřovat, tak kdyby vám něco chybělo, dejte nám vědět :o).

Do budoucna bychom portál rádi rozšířili nejen o informace o dodavatelích, ale také o zajímavé akce z území, náměty a typy na výlety spojené s gastronomií, cestováním atd.

Budeme rádi, když u nás nakoupíte a podpoříte tak lokální producenty kvalitních potravin.

Aktuální rozvozové území