Limonáda Šumavěnka grapefruit bez cukru 0,5l + vratná lahev

32,00 Kč
S DPH

Tradiční šumavská limonáda bez chemických sladidel.

!!!Pozor, k limonádě účtujeme 3 Kč zálohu na lahev!!!

Počet

 

Nízkoenergetická limonáda bez cukru, s podílem ovoce 5%. Obsahuje pitnou vodu ze Šumavy, 3% grapefruitového džusu z koncentrátu, pomerančový džus z koncentrátu, citrónovou šťávu z koncentrátu, oxid uhličitý, regulátor kyselosti: kyselinu citrónovou, grapefruitové aroma, sladidla: cyclamát sodný, aspartam, acesulfam-K, antioxidační látku: kyselinu askorbovou (vitamín C), pektin a mouku ze semen svatojánského chleba.

100100139

Mohlo by vás také zajímat

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme od soboty do ÚTERÝ (do 24.00 hod.). Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy

Mapa rozvozu