Limonáda Šumavěnka Cola mix 0,5l + vratná lahev

32,00 Kč
S DPH

Tradiční šumavská limonáda bez chemických sladidel. 

!!!Pozor, k limonádě účtujeme 3 Kč zálohu na lahev!!!

Počet

 

Šumavěnka Cola Mix je osvěžující spojení pomerančové a colové limonády s obsahem kofeinu, bez umělých sladidel. Láhev o objemu 0,5l se šroubovým uzávěrem. Složení: voda, cukr, oxid uhličitý, pomerančový a citronový koncentrát, pomerančový extrakt, barvivo E150d, regulátor kyselosti E33b. Obsahuje kofein 7mg/100ml, přírodní aroma, stabilizátor (mouka ze semen svatojánského chleba).

Šumavěnka Citron je klasická citronová limonáda bez umělých sladidel tak, jak si ji pamatujete. Láhev 05,l se šroubovým uzávěrem. Složení: voda, cukr, oxid uhličitý, přírodní citronové aroma.

100100145

Mohlo by vás také zajímat

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme od soboty do ÚTERÝ (do 24.00 hod.). Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy

Mapa rozvozu