Hovězí maso zadní - ořech (balení cca 500g)

205,00 Kč
S DPH

Hovězí maso z vlastního chovu farmy Zelený z Drouhavče. Maso je po porážce zchlazeno a po desetidenním zrání rozbouráno a vakuově zabaleno. 

Balíček váží přibližně 0,5kg

Počet

 

Maso z velkého ořechu je velmi křehké, vyznačuje se jemně vláknitou strukturou. Ořech je výtečný pro přípravu steaků na grilu i na pánvi.

Maso se také hodí k pozvolnému pečení a dušení.

Balíček obsahuje cca 500g masa.

Maso skladujte při teplotě do 4 stupňů.

Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

10000513

Mohlo by vás také zajímat

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme od soboty do ÚTERÝ (do 24.00 hod.). Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy

Mapa rozvozu