Hovězí mleté maso (balení cca 500g)

103,00 Kč
S DPH

Hovězí maso z vlastního chovu farmy Zelený z Drouhavče. Maso je po porážce zchlazeno a po desetidenním zrání rozbouráno a vakuově zabaleno. 

Balíček váží přibližně 0,5kg

Počet

Mletím masa dojde k narušení masových vláken, masu tak stačí kratší doba na úpravu.

Mleté maso je vhodné k přípravě sekané, karbanátků, mletých řízků či jako směs do plněných paprik.

Balíček obsahuje cca 500g masa.

Maso skladujte při teplotě do 4 stupňů.

Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

10000148

Mohlo by vás také zajímat

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme od soboty do ÚTERÝ (do 24.00 hod.). Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy

Mapa rozvozu