Olivový olej 500 ml

358,00 Kč
S DPH

Výborný olivový olej značky Olis z řeckého ostrova Thasos.

Počet

 

Společnost Olis byla založena v roce 2011 s hlubokým respektem k tradici a s cílem vyrábět produkty prvotřídní kvality. Hlavním zaměřením výroby této společnosti je produkce vysoce kvalitního extra panenského olivového oleje z Thassosu, který se vyrábí z prvotřídních oliv Throumba v souladu s přísnými kvalitativními standardy (ISO: 22000, ISO: 2005). Thassos je ostrov pokrytý olivovými háji, a olivové plantáže společnosti Olis se nacházejí na severní a jižní straně ostrova, kde tyto velmi staré olivovníky rostou a plodí bez lidské intervence.

 

Olivový olej z Thasosu je jedním z nejznámějších výrobků tohoto řeckého ostrova. Jeho výroba má dlouhou historii, která sahá až do starověku. Místní olivy, ze kterých se olej lisuje, jsou známé svou vysokou kvalitou a unikátní chutí, jež je dána stářím olivovníků a specifickými podmínkami místního klimatu a půdy. Olivový olej z Thasosu má jemnou, ale výraznou chuť s nádechem ovoce a bylin. Jeho aroma je intenzivní a dlouhotrvající. Tento olej se často používá v tradiční řecké kuchyni, ale je také oblíbený mezi gurmány po celém světě. Olivový olej z Thasosu je nejen chutný, ale také velmi zdravý, protože obsahuje velké množství nenasycených mastných kyselin a antioxidantů.

100100463

Mohlo by vás také zajímat

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy, Strakonicko a Přešticko. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme do ÚTERÝ 20.00 hod. Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy