Španělka - bylinná směs na posílení dýchacích cest u dětí 70g

76,00 Kč
S DPH

Bylinný čaj na POSÍLENÍ DÝCHACÍCH CEST U DĚTÍ

bylinná směs pro děti od 1 roku od lidové léčitelky Boženy Kamenické:

proskurník (ibišek), jitrocel, řepík, meduňka, divizna, fenykl, mateřídouška, heřmánek a sušené pomeranče kandované v těchto bylinkách (pomeranče, cukr, extrakt z výše uvedených bylin a šípků).

Obsah 70 g.    

Dětem do 3 let 1 lžičku na 150 ml vody zalít jako nálev horkou vodou, ještě lépe však do studené vody, vzkypět, ihned odstavit, 10-20 minut luhovat, podávat ráno a večer 30 min. před jídlem. Dětem od 3 let 2 lžičky na 200 ml vody, lze osladit medem nebo glukózou. Dospělí 7-10 g bylinek na 250 ml vody.

Počet

 

10002666

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme od soboty do ÚTERÝ (do 24.00 hod.). Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy

Mapa rozvozu