Pivo pšeničný ležák 4x chmelený 0,5l

39,00 Kč
S DPH

Výborné pivo z lokálního pivovaru U Švelchů v Sušici.

Počet

 

K opět tradičnímu pšeničnému pivu byla přidána technologie "Dry Hop". Tím byla získána skvělá kombinace pšeničného piva se zahraničními odrůdami chmelů.

Tento speciál zaujme lehkou ovocnou chutí klasické pšenice, kterou následně zvedne o stupínek výš vůně a vysoká hořkost zahraničních chmelů.

Pivo je svrchně kvašené, nefiltrované a nepasterizované.

Obsah alkoholu: 5,2 - 5,48% objemu

Složení: voda, ječné a pšeničné slady, chmelové produkty

Chuť: lehké ovocné tělo, lehce hořké doznívání

100100167

Mohlo by vás také zajímat

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme od soboty do ÚTERÝ (do 24.00 hod.). Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy

Mapa rozvozu