Sirup Božský nápoj (kus 500ml)

233,00 Kč
S DPH

Úchvatný sirup z arónie (jeřáb černý) má silné antioxidační účinky. Napomáhá k udržení svěžesti organismu.

Počet

 

Po ochutnání našeho nápoje ze 100% šťávy z Arónie a bylinného sirupu každý prohlásil, že je prostě Božský. Přirozeně trpká chuť arónie se jako nevěsta ve fialových šatech snoubí hned z několika ženichy pěti různých bylin. Jakmile nápoj vejde do Vašich úst, rozleje se v něm božská chuť ovocné šťávy, jednotlivá chuť bylin není cítit. Ale když porovnáte chuť samotné šťávy arónie a našeho božského nápoje, ucítíte výrazný rozdíl. Štáva z přírodní arónie je sama dosti trpká, ale po přidání malého podílu byliného sirupu (cca 20-25%) tu máme božsky lahodný nápoj, kde stále cítíte chuť poctivé a léčivé arónie. Letošní arónie je sladká.

Složení na 100g: 75g čiré šťávy z Arónie (antioxidant) a 25g bylinný sirup, který byl vyroben tradičním způsobem z vodného extraktu směsi bylin: jitrocel, mateřídouška, anýz, tymián, lékořice, které mají příznivý vliv na: imunitní systém, antioxidant, normální funkce dýchacího systému (jitrocel); antibakteriální aktivita (tymián); normální metabolismus (hubnutí – lékořice); mikrobiální rovnováha a mikroflóra, normální funkce střevního traktu (jitrocel); kojení (anýz) (obsah cukru v bylinném sirupu 60g na 100g, bylinný extrakt, extrakt z čerstvých citrónů, kyselost: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný).

Baleno ve skleněné láhvi 500 ml s ozdobným dřevěným andělem.

Nápoj je možno rovnou pít nebo lehce doředit vodou.

Doporučená denní dávka je 1 dl šťávy. Při požití většího množství (1 litr) může mít mírně projímavé účinky.

Arónie, neboli černý jeřáb v Evropě roste nezávisle na vládnoucích režimech po mnoho let, během toho minulého byla ale téměř zapomenuta, což je škoda, protože v řadě okolních zemí patří právem mezi SUPERpotraviny. Arónie je silný antioxidant.

100100095

Mohlo by vás také zajímat

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme od soboty do ÚTERÝ (do 24.00 hod.). Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy

Mapa rozvozu