Džem chilli s pomeranči (kus 200g)

108,00 Kč
S DPH

Pikantní ovocno-zeleninová pochoutka, vhodná k masu. Ostrost 3 papričky.

Počet

 

Ostřejší verze našich chilli pochoutek k masu, kde je chuť čerstvých kapií a chilli papriček zakulacena šťávou a dužinou z pomerančů. Je dosti pikantní s kousíčky papriček, základ tvoří vinný ocet. První chuť je lahodná a vyvážená, ve střední i zadní části jazyka pak ucítíte výrazně pikantní chuť. Pálivost je až 4 papričky, šťáva a dužina z pomerančů se krásně snoubí s výraznou chutí čerstvých chilli papriček.

Ovocno-zeleninová pochoutka PIKANTNÍ

Zpracované ovoce a zelenina. Vyrobeno z čerstvé zeleniny a ovoce, 100 g obsahuje:

cukr, 28 g paprik, 9 g šťáva a dužina pomeranče, 2,5 g chilli papričky (Carolina Reaper Rot, Habanero), vinný ocet, zahušťovadlo: pektin, konzervant: sorban draselný, sůl. Džem má dosti pikantní chuť, je vhodný k masu, ostrost 4 papričky

100100094

Mohlo by vás také zajímat

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme od soboty do ÚTERÝ (do 24.00 hod.). Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy

Mapa rozvozu