Bylinný sirup Nervan na duševní pohodu, zdraví, spánek a uvolnění při stresu (kus 200ml)

102,00 Kč
S DPH

Bylinný sirup na duševní pohodu, zdraví, spánek a uvolnění při stresu vyrobený ze směsi 9-ti bylin od lidové léčitelky Boženy Kamenické.

Počet

 

Vyrobeno z vodného extraktu směsi 9 bylin, odpovídá bylinné směsi NERVAN od léčitelky Boženy Kamenické, která má mimo jiné příznivé účinky na: Kozlík (duševní zdraví – relaxace – stres, kognitivní funkce); Meduňka (kognitivní a duševní zdraví, hormonální rovnováha); Svízel vonný (uklidnění – relaxace – spánek), Meduňka, Bez černý a skořice (antioxidant); Sléz a řebříček (normální trávení); Anýz; Plicník; Truskavec.

Obsah živin ve 100 ml: energie 1130 kJ, 270 kcal; bílkoviny 0,3 g, tuky 0,4 g, z toho nasycené mastné 0,2 g; sacharidy 66,5 g, z toho cukry: 66,4 g,
vláknina 0,1 g, sůl 0 g. Složení na 100 g: cukr 66 g, vodný extrakt z 9 bylin 33,8 g; chuť: skořice 0,1 g, kyselost: kyselina citrónová,
konzervant: sorban draselný. Doporučené dávkování: 2 až 3 polévkové lžíce denně, zapít tekutinou, nejlépe čajem NERVAN.
Není náhradou pestré stravy!
Užívat po dobu maximálně 5 týdnů, pak 2 týdny přestávka.
Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování! Před upotřebením protřepat! 
Sediment je přírodního původu a není na závadu. Nevystavujte slunečnímu světlu. Po otevření uchovávat v chladu a temnu, spotřebujte do 35 dnů.
Není určeno pro těhotné ženy, děti do 12 let a osoby se zvýšenou srážlivostí krve!
Doplněk stravy v tekuté formě.
100100099

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme od soboty do ÚTERÝ (do 24.00 hod.). Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy

Mapa rozvozu