Divočák hřbet bez kosti (balení cca 1kg)

471,00 Kč
S DPH

Maso z divočáka ze šumavských hvozdů chlazené

Hřbet z divokého prasete patří, vzhledem ke své struktuře, k nejšťavnatějším masům a je nejvhodnější k rychlé přípravě pokrmů a grilování. V kombinaci s některou z marinád

jde skutečně o pochoutku. Vhodný na pečení, řízky nebo steaky, výborný na grilování.

Jedno balení váží přibližně 1kg

Počet

 

Hřbet z divočáka, vzhledem ke své struktuře, patří k nejšťavnatějším masům a je nejvhodnější  k rychlé přípravě pokrmů a grilování. Vhodný k pečení, na řízky nebo steaky, ke grilování.

Spotřebujte ihned po otevření obalu.

10001607

Mohlo by vás také zajímat

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy, Strakonicko a Přešticko. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme do ÚTERÝ 20.00 hod. Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy