Šáteček s povidly (kus 60g)

13,00 Kč
S DPH

Šáteček je vyroben z kvalitních surovin, osvědčenou recepturou.

Počet

 

Složení: mouka pšeničná, povidla 16% (švestky, jablečný protlak, glukóz. sirup, cukr, kys. citron., aroma), olej řepkový, tuk (palmový, řepk., mléko suš., syrovátka, řepk. lecitin, dextroza, sůl, (cukr, vejce, droždí, směs (gluk. sirup, emulgátory, m.pš.soj., zahuš´tovadlo, lepek, kys. askorb.) sůl, ječný slad

Alergeny jsou zvýrazněny tučně

Spotřebujte do jednoho dne

100100044

Mohlo by vás také zajímat

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy, Strakonicko a Přešticko. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme do ÚTERÝ 20.00 hod. Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy