Voskovaný bavlněný ubrousek 33x33cm

120,00 Kč
S DPH

Bavlněný ubrousek nasycený včelím voskem je skvělá alternativa igelitových sáčků, tašek a obalů. 

Vzor
Počet

Ubrousek je ze 100%-tní bavlny nasycený vyčištěným včelím voskem a pár kapkami slunečnicového oleje. Slouží k zabalení svačiny do práce, do školy, na výlet, do auta, vlaku zkrátka na cestu. Ubrousek je možné použít k zabalení potravin v lednici, sýry, salámy, překrýt misku s pomazánkou. Unikátní vlastnosti včelího vosku udržují potraviny ve skvělém prostředí. Ubrousek zpomaluje osychání a díky prodyšnosti zabraňuje zapaření a plesnivění potravin.

10002096

Mohlo by vás také zajímat

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme od soboty do středy (do 16.00 hod.). Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy

Mapa rozvozu