Řepa červená 1kg

28,00 Kč
S DPH

Červená řepa od pana Krůse je vypěstovaná bez chemických hnojiv s použitím pouze organických. Řepa je uskladněna ve skvělých podmínkách a proto je možné ji i během zimy zakoupit ve výborné kvalitě.

Velikost balení je přibližně 1 kg

Počet

 

Jedná o extrémně zdravou zeleninu, která má neskutečně širokou paletu přínosů pro naše tělo. Obsahuje vitamíny B a C, provitamín karoten, vápník, hořčík, draslík, sodík, křemík, železo, selen, zinek, kyselinu listovou, antioxidanty betain a betacyanin a cenné stopové prvky cesium a rubidium.

Má tyto blahodárné účinky na naše zdraví:

1. Prevence rakoviny

2. Detoxikace

3. Zlepšuje činnost mozku

4. Má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém

5. Zpomaluje projevy stárnutí

6. Pomáhá při trávení a vylučování

7. Snižuje hladinu cholesterolu

8. Bojuje proti lupům

9. Posiluje kosti

a další.....

10000721

Mohlo by vás také zajímat

Doprava

Vážení zákazníci,

Rozšířili jsme pro vás okruh závozu produktů z našeho eshopu, abychom mohli uspokojit více zájemců. Oblast, kterou budeme pokrývat  zahrnuje celý okres Klatovy, Strakonicko a Přešticko. Je to poměrně veliké území  obsahující kromě města Sušice a Klatovy také Švihov, Nýrsko, Železná Ruda, Prášily, Modrava, Nezdice, Horažďovice, Chanovice, Měčín a samozřejmě řadu dalších. Informaci o tom, jestli Vámi zadaná adresa spadá do našeho regionu obdržíte při objednávání. Systém dle PSČ rozliší, je-li  vaše adresa v našem dosahu. Pokud ne, okamžitě vás bude informovat o tom, že vaše adresa je mimo náš dojezd.

Objednávky přijímáme do ÚTERÝ 20.00 hod. Doručování  probíhá pouze ve čtvrtek a pátek. Je to z toho důvodu, že naši lokální dodavatelé mají rozdílné dodací termíny. To znamená, že sortiment pro eshop máme kompletní ve středu a můžeme tedy rozvážet od čtvrtka. Vzhledem k tomu, že se tyto dny (čtvrtek a pátek) věnujeme kompletaci a rozvozu objednávek, nemáme kapacitu k vyřizování objednávek nových, došlých během těchto dvou dnů. Pokud si přeci jen v tyto dny zboží u nás objednáte, budeme schopni vám jej doručit až následující týden.     

Věříme, že náš eshop si získá řadu spokojených zákazníků.

Rádius dopravy