Seznam produktů značky Bezlepková pekárna Liška s.r.o.

Pekárna peče 100% přírodní kváskový bezlepkový chléb z kvasu, který si sami vypěstovali.

Díky svému živému kváskovému základu je chléb i po několika dnech ve výborném stavu. Strukturou i chutí se velmi blíží běžnému chlebu, který však obsahuje lepek.

Nepoužívají droždí (týká se následujících výrobků: chléb Kmínový, chléb Pohankový, chléb Bílý, chléb sladký - Mazanec (400 g a 250 g), chléb Amarantový Klasik, chléb Amarantový s cibulkou, chléb Vital, chléb Ovesný, bandur Vital, bandur Rustikal, bandur Ovesný) a také žádné konzervanty (jedinou výjimkou je výrobek Trvanlivé dalamánky Šumava, kde z důvodu dvouměsíční trvanlivosti používá kyselina sorbová a její soli. Běžně se používá v potravinářském průmyslu ke konzervaci vina, marmelád a trvanlivého pečiva).

Chléb balí do prodyšných, kvalitních obalů. Nepoužívají žádné balicí plyny (výjimka: ochranná atmosféra u výrobku Trvanlivé dalamánky Šumava). 

K bezlepkové dietě se dnes uchylují i známí sportovci, ale pro mnoho lidí je nezbytností, protože trpí celiakíí anebo nesnášenlivostí lepku. Dnes ji volí stále častěji i lidé, preferující zdravý životní styl.

Patříte k nim také? Dopřejte si kvalitní výrobky!

Naše nabídka:

Počet produktů: 9

Zobrazení 1-9 z 9 položek