Seznam produktů značky Rakytník Cvrček

Rodinná firma se sídlem ve Lhotě pod Libčany ve Východočeském kraji, která se již mnoho let se věnujeme pěstování a zpracování rakytníku řešetlákového.

Rakytník je ceněný pro své mimořádné hojivé a léčebné účinky, jeho plody obsahují široké spektrum vitaminů a stopových prvků. Již před lety na farmě vyzkoušeli blahodárné účinky této plodiny na celý lidský organismus a vyrobili první ovocnou náplň. Její zajímavou sladkokyselou chuť si brzy oblíbili také zákazníci. Dnes si zájemci mohou vybrat z pestré nabídky rakytníkových produktů.
Kromě rakytníku na farmě zpracovávají také další ovoce. Na žebříčku oblíbenosti jsou na druhém místě hned po rakytníku plody brusinky, které jsou známé svými antioxidačními účinky. Zároveň jsou výborné při léčbě zánětů močových cest, ledvin nebo při inkontinenci. Vybrat je možno i produkty z dalších plodin, mezi něž patří borůvka, ananas, arónie, bezinka, broskev, chmel, hruška, jablko, jahoda, malina, meruňka, mrkev, ostružina, rybíz, višeň a zázvor.
Všechny výrobky v jejich rozmanitosti spojuje vyvážená chuť, pečlivý výběr plodů a jejich šetrné zpracování, díky kterému je zachováno maximální množství vitaminů a dalších prospěšných látek.

Naše nabídka:

Požadovaný produkt nebyl nalezen.

Zkuste něco jiného, děkujeme.